Kronika Tabulky Mezihry Povídky Hall of Fame Srazy Odkazy
Novinky Koncepce Bugy Bugy - fórum Pravidla FAQ Credits


Povídky

Povídky jsou dalším z mnoha způsobů, kterým se snažíme obohatit svět, který je v SG-web vytvářen. Také se v některých povídkách dozvíte, jak to, že děj SG-web nenavazuje na seriál. Je to snadné. Některé události se zkrátka staly jinak, než jsme viděli v seriálu. Jak? To si můžete přečíst právě tady. Nebráníme se ani autorům z řad hráčů.

Mezi dvěma ohni (autor: Raynor)

Jedná se o naši verzi epizody 509 Between Two Fires. Zatímco ona epizoda končí zničením Tollany, tato povídka, která se odehrává v naší alternativní realitě, má závěr poněkud jiný...

Mise Othala (autor: Raynor)

Opět jde o Raynorovo přepracování jedné ze seriálových epizod. Tentokrát se jedná o 612 Unnatural Selection (Nepřírodní výběr).

Cíl: Chaos (autor: Raynor)

Velmi rozsáhlá povídka, která se odehrává v roce 2010 a pojednává o útoku goa'uldských chaosových sil na Abydoskou Alianci. Aliance je nejprve nucena vzdát se množství významných planet, aby následně uspořádala konferenci na Abydosu, kde se rozhodne o dalších krocích proti Chaosu...

Odkaz předků (autor: Raynor)

Začala velká válka mezi Ascheny a Bedrosiany. Bedrosiané útočí na domovskou planetu Aschenů avšak nikdo netuší, že zde na všechny čeká jeden společný strašlivý nepřítel. Povídka z cyklu Příběh, tedy psaná průběžně v přímé a okamžité návaznosti na herní události.

Kronikářský tým; poslední aktualizace: 7.3.2004, 17:00